مرکز خدمات جامع نامی سنتر

نامی سنتر

خانه مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی

یکی از اصلی‌ترین خدمات مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی ندای زندگی ارائه مشاوره‌های زناشویی و جنسی است. یک انسان همانطور که به خوردن و آشامیدن نیازمند است باید نیازهای احساسی و جنسی خود را نیز برآورده کند. به طور سنتی و قانونی این نیاز باید از طریق خانواده مرتفع شود. اساسا یکی از اصلی‌ترین دلایل ثبات یک خانواده برآورده شدن نیازهای جنسی زوجین در بستر خانواده است. متاسفانه یکی از اصلی‌ترین دلایل انحطاط و شکست خانواده‌های ایرانی طبق تحقیقات معتبری که انجام شده و البته براساس آن چیزی که در عمل و در جلسات مشاوره ملاحظه می‌کنیم، خلل و نقصان در برآورده ساختن همین نیازهای جنسی درون خانواده است که می‌تواند در مواردی به سردی و بی‌انگیزگی و در موارد دیگر به خیانت و در نهایت فروپاشی خانواده بیانجامد.

لزوم دریافت مشاوره جنسی

اگر شما جزو آن سری از افرادی هستید که از مشکلات جنسی رنج می‌برید – در جامعه کم هم نیستند- نامناسب‌ترین روشی که می‌توانید در قبال این مشکل خود در پیش بگیرید این است که خجالت بکشید و از بیان این مشکل سر باز بزنید. بدانید که تداوم این مشکل به غیر از معضلات بسیار بزرگ جسمانی که در پی خواهد داشت، قطعا بستر زندگی و خانواده شما را به سمت ویرانی خواهد برد. راهکار مناسب این است که با مراجعه به یک روان شناس و سکس تراپیست و بیان کامل و صادقانه مشکل، اولا از نوع بیماری و میزان آن مطلع شده و ثانیا با استفاده از روش‌هایی که به شما پیشنهاد می‌شود، در کمترین زمان بیماری خود را علاج کنید.

 

چرا باید به مرکز ندای زندگی مراجعه کنید

در مرکز مشاوره و خدمات درمانی ندای زندگی در مرحله اول با شناخت اهمیت این مشکل در ثبات خانواده‌ها و اهتمام به بررسی چنین معضلاتی در تمامی مشاوره‌های خانوادگی، تلاش شده است از برجسته‌ترین روانشناسان سکس تراپیست در کادر درمانی مرکز استفاده شود. با استفاده از تجربیاتی این روان‌درمانگران و با توجه به اینکه این اختلال برای مرکز یکی از اولویت‌های اصلی‌ است شما می‌توانید با خیال راحت و با اطمینان از درمان ریشه‌ای و زودهنگام به ما مراجعه کنید و از خدمات برجسته ما در این حوزه بهره‌مند شوید.