چرا مشاوره تلفنی

خانه مشاوره تلفنی

چرا مشاوره تلفنی؟

در دورانی که دوری مسافت‌ در شهرهای بزرگ و تمرکز نیرویهای متخصص در مرکز استفاده از خدمات برتر در حوزه‌های مختلف را سخت و محدود کرده است، تامین تجهیزات و زیرساخت‌هایی که این امکان را مهیا کند تا خانواده‌ها بتوانند از طریق تلفن و یا از طریق مشاوره آنلاین تصویری از خدمات مرکز مشاوره و خدمات روان شناسی ندای زندگی استفاده کنند، یکی از بهترین‌ اخباری بود که بسیاری از مخاطبان ما انتظار آن را می‌کشیدند.

 

استفاده رایگان از خدمات مشاوره تلفنی

یکی از خدمات ویژه مرکز مشاوره و خدمات درمانی ندای زندگی امکان بهره‌مندی از مشاوره رایگان کوتاه‌مدت تلفنی با مشاور مدنظر مخاطب است. با توجه به حضور تمام وقت مشاوران در مرکز با تخصصهای مختلف اعم از خانم و آقا، شما می‌توانید بعد از تماس با یکی از تلفنهای مجموعه از اپراتور بخواهید که شما را برای دریافت مشاوره تلفنی و آشنایی با روند و نحوه آن و آشنایی بیشتر با مشاور به یکی از مشاوران متخصص وصل کند. این مرحله از مشاوره که با عنوان مشاوره کوتاه‌مدت تلفنی نام‌گذاری شده است برای شما کاملا رایگان خواهد بود.

 

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین تصویری

پس از آشنایی با مشاور اگر مخاطب احساس کرد که  توانسته با او ارتباط خوبی برقرار کند و از تخصص و همراهی او مطمئن شد و از طرفی امکان مشاوره حضوری به دلیل دوری مسافت یا دلایل دیگر برای او مهیا نبود می‌تواند پس از پرداخت فیش حق المشاوره با راهنمایی اپراتور و تعیین زمان دقیق مشاوره، از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین و تصویری با مشاور مدنظر خود مشاوره کند و راهنمایی‌های لازم را از او دریافت کند.